O nas

Szukasz gdzie kupić dobrej jakości płaszcz wełniany na jesień i zimę? - Dobrze trafiłaś! 

Na rynku odzieżowym istniejemy od 2000 roku, od samego początku naszej działalności oferujemy jakościowe i stylowe płaszcze damskie. Lata doświadczeń oraz pasja, z jaką tworzymy naszą firmę i jej wizerunek pozwoliły na zdobycie wielu zadowolonych klientów oraz silną pozycję na rynku. Zdobyte doświadczenie, ambicja i chęć ciągłego rozwoju popchnęła nas do stworzenia marki odzieżowej o nazwie DRESSCOAT.

Priorytetem dla naszego sklepu DRESSCOAT jest jakość naszego produktu! Tworzymy wyłącznie wełniane i stylowe płaszcze, których nie znajdziesz w siecówce. Chcemy aby każda z was była unikalna i miała możliwość wyróżnić się, dzięki naszemu ubraniu w przystępniej cenie. Wszystkie płaszcze są ręcznie zaprojektowane i uszyte w Polsce z najlepszych włoskich materiałów. Sklep odzieżowy online Dresscoat.pl gwarantuje klientom satysfakcję z dokonanych u nas zakupów oraz pewność, że oferowany towar jest najwyższej jakości zawsze zgodny z najnowszymi trendami w modzie

 Jeśli nie zauważyłaś któregoś rozmiaru płaszczu, który Ci się spodobał. Napisz do nas, możemy go uszyć specjalnie dla Ciebie!

Zespół DRESSCOAT

Płaszcze wełniane

O nas